6 פרמטרים לבחירת פרויקטים חדשים בנדלן

בחירת פרויקט חדש בנדלן- זה עסק רציני

פרמטרים לבחירת פרויקטים חדשים בנדלן

קניית בית היא אחת העסקאות המשמעותיות ביותר שאדם מבצע בחייו, הן מבחינת ההון הנדרש למימון העסקה והן מבחינת ההשפעה שתהיה לה על חייו ועל חיי בני משפחתו. לפניכם 9 פרמטרים שיעזרו לכם לבחור את הדירה האידיאלית עבורכם.

פרמטר ראשון – מיקום 

כשמחפשים דירות למכירה בפרויקטים חדשים, חשוב לשים לב למיקום הפרויקט. מיקום הפרויקט כולל מספר פרמטרים, מתוכם נציין שניים מרכזיים:

  • קרבה למרכז – כדי להיות קרובים למרכזי תעסוקה, תעשייה ומסחר, יש להתגורר בקרבה למקומות בהם מתרחש כל האקשן, בישראל פירושו של דבר להתגורר באזור המרכז. כשאתם בוחנים פרויקט נדלן, בדקו את המרחק ממנו למרכז העשייה הרלוונטי עבורכם ומה הזמן שתצטרכו לבלות בדרכים כל יום כדי להגיע מהבית לעבודה וחזרה. חשוב לבדוק שקיימים או מתוכננים בפרויקט שירותי תחבורה ציבורית הולמים, תשתית כבישים שתכיל את רכבי המשתכנים החדשים ומספיק מקומות חנייה.
  • קהילה – מגורים בקהילה בה יש יחסי שכנות טובים ופעילות קהילתית מעשירים את איכות החיים של המשפחה כולה, מעניקים לבני המשפחה ביטחון ומרחיבים את המעגל החברתי התומך של כל אחד מבני הבית. 

פרמטר שני – פנאי ובילוי

חשוב לבחור פרויקט נדלן שיאפשר לכם ליהנות מפעילויות פנאי מגוונות.

  • תרבות – פרויקטים חדשים בנדל"ן באיכות הגבוהה ביותר יהיו כאלו שלוקחים בחשבון את הצורך של המשתכנים להיחשף לפעילויות תרבות כמו סרטים, הצגות וקונצרטים וכן חוגים ופעילויות פנאי וספורט. בדקו האם יש בקרבת הפרויקט מוסדות תרבות, מתנסים, קונסרבטוריום, או האם מתוכננים להיבנות מרכזי תרבות ופנאי באזור בעתיד הקרוב.
  • מרכזי קניות – כשאתם בוחנים פרויקט נדלן בדקו האם קיימים או מתוכננים להיבנות מרכזי קניות בסביבתו הקרובה.

 פרמטר שלישי – אקולוגיה אנושית

  • דמוגרפיה – מה השכר הממוצע של האוכלוסייה בסביבה, מה נתוני ההשכלה, איכות מוסדות החינוך, רמת הפשיעה.
  • אופי האוכלוסייה – כשאתם בוחנים פרויקטים חדשים בנדלן, בדקו מה אופי האוכלוסייה המתגוררת באזור, אם קיימים רוכשים בפרויקט, בדקו מה מאפיין אותם. האם מדובר באוכלוסייה צעירה או מבוגרת? בעלי מקצועות חופשיים או שכירים? מה רמת ההשכלה וכן הלאה. האם מאפייני האוכלוסייה הוותיקה באזור ומאפייני אוכלוסיית היעד דומים לאלו שלכם?

פרמטר רביעי- פרטי הנכס

שיווק פרויקטים חדשים בנדל"ן כולל מתן מידע אמין ורלוונטי למשתכנים עתידיים ואתם זכאים לקבל את כל הנתונים והאינפורמציה שתבקשו. כדי לבחור את הדירה שתתאים לכם ביותר, אתם צריכים לדעת כמה שיותר פרטים על המפרט הטכני של הדירה, על התשתיות ועל המבנה. מה סוג הנכס שמוצע לכם, מה כמות החדרים בדירה שאתם עתידים לרכוש, מה האיכות של חומרי הבנייה ומה רמת הגימור. כאמור, אל תתביישו לבקש את התשובות לשאלות אלו, שיווק פרויקטים ומכירת נדלן כוללים מתן תשובות אמינות ללקוחות.

פרמטר חמישי וחשוב- עלויות

עלויות וכסף על פרויקט נדלן חדש- צילום אילוסטרציה

  • תקציב – לפני שאתם יוצאים לבחור דירה לרכישה, ערכו חשבון מפורט של מקורות המימון שלכם, כך שתדעו בדיוק מה התקציב העומד לרשותכם.
  • מחיר – האם מחיר הנכס פוגש את התקציב שלכם? חשוב לוודא שהמחיר המדובר כולל את כל העלויות, אם יש עלויות נוספות יש להוסיף אותן למחיר הדירה. עברו על חוזה המכירה בדקדקנות, כדי לוודא שכל העלויות כלולות בו. כמו כן, חשוב לוודא שיש בטוחות לכסף שלכם, כך שבמקרה ותארע תקלה, אתם תהיו מכוסים וההשקעה הכספית שלכם תהיה מבוטחת.

פרמטר שישי- בחירה נכונה לחיים טובים

דירה היא נכס שישרת אתכם שנים רבות, ועליה להתאים לצורכי המשפחה כיום ובעתיד. כדי לבחור פרויקט נדלן שיתאים למשפחתכם ויענה על צרכיו של כל אחד מבני הבית, יש לפנות לחברה העוסקת במכירת נדלן ושיווק פרויקטים באמינות ומקצועיות, תוך שימת דגש על צרכיהם של הדיירים העתידיים. חברת נפוסי גרופ, החברה המובילה בשיווק פרויקטים חדשים באזור המרכז משווקת פרויקטים חדשים ואיכותיים ואנשי המקצוע של החברה יסייעו לכם למצוא את הפרויקט האידיאלי עבורכם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

ענו על כמה שאלות קצרות ותנו לנו לחפש עבורכם את הדירות המתאימות לכם ביותר!

אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (Cookie) וטכנולוגיות דומות אחרות, אשר עוזרות לנו לעקוב אחר האופן שבו משתמשים עושים שימוש בשירותים שלנו, ואוספות מידע סטטיסטי מצטבר והעדפות משתמש. אנו מתקשרים עם צדדים שלישיים שמסייעים לנו בניתוח השירותים שלנו, האתר והמבקרים בו. צדדים שלישיים אלו אינם מורשים לעשות שימוש במידע שנאסף באתר אלא למטרה זו. המשך גלישתך באתר מהווה את הסכמתך לקבצי העוגיות שבו. למידע נוסף ראה את מדיניות הפרטיות.

דילוג לתוכן