NEFUSSY GROUP

נפוסי גרופ

אמינות, מקצועיות ויחס אישי הם הנכסים שלנו

את חברת נפוסי גרופ הקמנו בשנת 2009, ומאז אנחנו משווקים בהצלחה רבה פרויקטים נדל"ניים, שכל אחד מהם הינו אייקון נדל״ן מוביל.אנחנו מתמחים בליווי יזמי הפרויקט משלבי התכנון המוקדמים ועד למסירת המפתח לאחרון הדיירים, כאשר לנגד עינינו מונחת הצלחת הפרויקט והשגת התשואה המקסימאלית על ההשקעה של היזם.

צוות החברה נבחר בקפידה. כל אחד מאנשינו הוא מומחה בתחומו, רתום ומחויב להצלחת כל אחד מהפרויקטים עליהם אנחנו עובדים. בנוסף, סוללת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בתחומי הנדל"ן, התכנון, הביצוע והכלכלה עומדים לרשותנו ומאפשרים לנו לתת את ה – Extra Mile עבור כל אחד מלקוחותינו.

מאז הקמתה, עוסקת נפוסי גרופ בשיווק מגוון רחב של סוגי פרויקטים, בהם: תמ"א 38, פינוי בינוי, פרויקטים חדשים וליווי יזמים צעירים ושאפתניים. עם השנים, פיתחנו שיטת שיווק ייחודית ואפקטיבית ביותר, שיטת MARK. אנו עובדים על פיה באדיקות ומגיעים לתוצאות מובהקות ולהצלחה מסחררת עבור לקוחותינו. השימוש בשיטה ככלי, מאפשר לנו ללוות יזמים משלבים מאוד ראשוניים של הפרויקטים ולבצע מגוון פעילויות שיווק דיגיטליות מדויקות. בכך, אנחנו חוסכים ללקוחותינו הוצאות מיותרות ומשאבים כספיים שמושקעים במקומות הלא נכונים. אצלנו לא זורקים כסף לפח.

נשמח להעניק גם לך את השירות הבלתי מתפשר שלנו

צוות נפוסי

אסף נפוסי- נפוסי גרופ מנכל ומייסד החברה - יועצי נדלן

אסף נפוסי

מנכ"ל ומייסד החברה

אסף, הוא בוגר לימודי הנסדת חומרים, בעל ניסיון עשיר בניהול והובלת מיזמי נדל"ן. בהובלתו של אסף הפכה נפוסי גרופ למומחית בייעוץ ליזמים – מרגע רכישת הקרקע, דרך שלב התכנון ועד לשיווק הפרויקט לקהל הרחב – ובבניית מותגי נדל"ן מנצחים.

עדי פתחי

סמנכ"ל שיווק ומכירות

עדי הוא בעל ניסיון של כ-15 שנה בשיווק וניהול פרויקטים, במהלכן ניהל מערכי מכירות של מיזמי הנדל"ן מהגדולים שבוצעו בישראל. עד היום היה אחראי לשיווקן של אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ, תוך התמחות בשיווק ובליווי של קבוצות רכישה בפרויקטים למגורים ולמסחר.

ורד קופילר

מנהלת מכירות אזורית

ורד, עורכת דין בהכשרתה, מתמחה בניהול מכירות בפרויקטים למגורים ולמסחר. לוורד ניסיון עשיר בהקמת מערך מכירות פונקציונאלי ויעיל ובגיבוש אסטרטגיות שיווק מותאמות פרויקט. מתמחה בליווי מלא וצמוד של הלקוח בכל אחד משלבי העסקה.

ארז שקד

סמנכ"ל פיתוח עיסקי

ארז, בעל נסיון עשיר ביותר בתחום הנדל"ן, כיהן בעבר כסמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת אביב אוסיף וכסמנכ"ל פיתוח בחברת העיר החדשה. בנוסף ניהל את מערך השיווק של כמה מהפרויקטים היוקרתיים והמדוברים בתל אביב, בהם פרויקט  ICON TLV ופרויקט אסותא.

גלעד שר

מנהל מכירות אזורי

גלעד בעל ניסיון עשיר בניהול ובמכירות בפרויקטים למגורים ולהשקעה בכל רחבי הארץ. מתמחה במכירות נכסים במגדלי יוקרה ובפרויקטים של התחדשות עירונית, וכן בניהול מבצעי מכירות בפרויקטים של קבוצות רכישה, פרויקטים למסחר ועוד.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

ענו על כמה שאלות קצרות ותנו לנו לחפש עבורכם את הדירות המתאימות לכם ביותר!

אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (Cookie) וטכנולוגיות דומות אחרות, אשר עוזרות לנו לעקוב אחר האופן שבו משתמשים עושים שימוש בשירותים שלנו, ואוספות מידע סטטיסטי מצטבר והעדפות משתמש. אנו מתקשרים עם צדדים שלישיים שמסייעים לנו בניתוח השירותים שלנו, האתר והמבקרים בו. צדדים שלישיים אלו אינם מורשים לעשות שימוש במידע שנאסף באתר אלא למטרה זו. המשך גלישתך באתר מהווה את הסכמתך לקבצי העוגיות שבו. למידע נוסף ראה את מדיניות הפרטיות.

דילוג לתוכן