חברות הקבוצה

נפוסי גרופ

Nefussy שיווק נדל"ן

שיווק נדל"ן היא מחברות שיווק הנדל"ן למגורים המובילות בישראל. מאז הקמתה, בשנת 2009, ליוותה החברה עשרות יזמים ואלפי רוכשים, שיווקה מאות פרויקטים בארץ ובחו"ל ומכרה אלפי דירות, בשווי כולל של מיליארדי שקלים.
Nefussy פיתחה מודל מקצועי שמגדיר מחדש את האינטראקציה בין היזם, המשווק והלקוח, ואשר נועד להוביל את הפרויקט בהצלחה מיטבית לשביעות רצונם של היזמים, המשווקים והרוכשים. הודות למומחיותה של החברה בליווי יזמים משלבי הרעיון והתכנון הראשוניים ועד למסירת הדירות לדיירים בכל מגוון הפרויקטים, היא מעניקה ללקוחותיה ביטחון מקצועי וכלכלי בכל רמת היקף: מתכנון ובניית שכונות וקהילות, דרך מתחמים מסחריים ועד לפרויקטי תמ"א 38 ולבנייני בוטיק.

מחלקת הייעוץ וההשקעות של החברה היא בעלת קשרים מקצועיים ומהימנים עם כל הבנקים המובילים בישראל ויכולת מוכחת לסייע בשלבי קבלת הליווי הבנקאי, לצד גיבוש פתרונות פיננסים יצירתיים בהתאמה אישית. תהליך העבודה כולל מעורבות עמוקה בכל היבטי הפרויקט, מהרמה הפיננסית ועד למכלול הניואנסים של המפרט ורמות הגמר.

בין מדובר ברכישת בית מגורים ובין בהשקעת נדל"ן מניב, Nefussy מלווה את לקוחותיה בכל שלבי התהליך ומבצעת בירור מעמיק של צורכיהם לטובת התאמת הנכס האופטימלי לתקציב שהוקצה.

החטיבה הבינלאומית של החברה מלווה קבוצות משקיעים מקהילות יהודיות ברחבי העולם בביצוע השקעות נדל"ן אלטרנטיביות, לרבות ביצוע בדיקות נאותות בסטנדרט הגבוה ביותר, שיניבו תשואות באחוזים דו־ספרתיים.

התנהלותה המקצועית והפיננסית של Nefussy, שמשלבת בין הידע והניסיון של צוות מומחים מהשורה הראשונה בתחומי השיווק, התכנון, הביצוע והפיננסים, לבין טכנולוגיות מתקדמות לטיוב תהליכי השיווק והמכירה בטכנולוגיות מבוססות בינה מלאכותית (AI) – מיצבה אותה בעשירייה הפותחת של חברות שיווק הנדל"ן המובילות בישראל ע"י מדד הנדל"ן היוקרתי .BDI

NY - נכסי בוטיק

חטיבת הבוטיק של הקבוצה מטפלת בפרויקטים ובנכסים בוטיקיים מולטי־יוקרתיים VIP, ONE
OF A KIND, המחייבים את החיבור המקצועי בין היזם לרוכש. מומחי חברת NY מעניקים ליווי לאנשי עסקים בכירים במשק כדי לאתר את הנכס האולטימטיבי מתוך מאגר הרוכשים הבינלאומי של החברה, המורכב מהסקטורים המובילים במגזר העסקי – טייקונים, אנשי היי־טק, אנשי ציבור וסלבס. לכל אלו יש אמון חזק בחברה, הפועלת בהקפדה על דיסקרטיות.
החברה מנהלת משאים ומתנים חובקי עולם מתוך יכולת ניתוח פרוגרמות, היתכנות כלכלית, הבנת הפוטנציאל, ידע בניהול נכסי יוקרה, הבנה בהתאמת המותגים למפרטים, והחשוב מכול – בניית אסטרטגיה, בידול, USP והכנת הנכס לשיווק.

LeadID.AI

LEADID.AI, משרד פרסום טכנולוגי למיתוג, קידום ושיווק הפירמה שלך באמצעות מהלכים ואסטרטגיות מבוססי AI. מחלקת הפיתוח מורכבת מאנשי סייבר, בוגרי אמ"ן וממר"ם בדרגות קצונה בכירות, ובעלי 20 שנות ניסיון בעולמות הסייבר והטכנולוגיה.
החברה עובדת בשיטת ONE STOP SHOP ומציעה חבילת Z-A הכוללת: אסטרטגיה, קריאייטיב, תוכן, מיתוג, גרפיקה וניהול קמפיינים בפלטפורמות הרלוונטיות עבורך.
אלישבע גליקסברג, סמנכ"לית החברה, בעלת 30 שנות ניסיון בתקשורת, בהפקות ובפרסום בכלל ובתחום הנדל"ן בפרט, מובילה את מחלקות החברה ואת צוות הפיתוח והמחקר של LEADID.AI שיעבוד בשיתוף פעולה מלא עם מחלקות האסטרטגיה, הקריאייטיב, הסטודיו וצוות מומחי הבית, בעלי ניסיון רב־שנים בעולמות הפרסום, ה-PPC והדיגיטל – לטובת התאמת הקמפיינים לאלגוריתם שבאמצעותו הליד שלך שווה יותר.
גישתו של אסף נפוסי, מייסד קבוצת NEFFUSY GROUP, להציע ליזמים שירותי משרד פרסום מבוסס בינה מלאכותית הוכיחה, שכדי להיות מוביל בענף שיווק הנדל"ן ונכסי יוקרה, צריך לתת ללקוחות כלים שיספרו את הסיפור של הפרויקט באורח מיטבי.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

ענו על כמה שאלות קצרות ותנו לנו לחפש עבורכם את הדירות המתאימות לכם ביותר!

אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (Cookie) וטכנולוגיות דומות אחרות, אשר עוזרות לנו לעקוב אחר האופן שבו משתמשים עושים שימוש בשירותים שלנו, ואוספות מידע סטטיסטי מצטבר והעדפות משתמש. אנו מתקשרים עם צדדים שלישיים שמסייעים לנו בניתוח השירותים שלנו, האתר והמבקרים בו. צדדים שלישיים אלו אינם מורשים לעשות שימוש במידע שנאסף באתר אלא למטרה זו. המשך גלישתך באתר מהווה את הסכמתך לקבצי העוגיות שבו. למידע נוסף ראה את מדיניות הפרטיות.

דילוג לתוכן