בן גוריון 126 רמת גן

מעוצב מסוגנן ומוכן עד הכפית - רק לבוא עם המזוודות

בן גוריון 126 רמת גן

בגבול של גבעתיים ורמת גן יצרנו עבורכם פרויקט בן 10 קומות מדויקות וברמת גימור גבוהה. כבר בכניסה לבניין יקבל את פניכם לובי שעוצב ע”י אדריכל פנים. חיפוי הבניין המדויק בגימור זכוכית ייחודי יגרמו לבניין להישאר מודרני ועכשווי לאורך שנים. לקינוח- בהגיעכם לקומה 10 כבר בדלת הכניסה העצומה תוכלו לחוש ולהתרגש ממה שמצפה לכם בפתח הבית… פרויקט מגורים בלב השכונה האיכותית של רמת גן ובמרחק נגיעה מהצירים המרכזיים של גוש דן. עשינו הכל כדי שאתם תהיו במרכז. עיצבנו עבורכם פנטהאוז מדהים עם נוף של כל ת”א

הודעה אחרונה מהיזם: הודעות אחרונות מהיזם: פרויקט מגורים בלב השכונה האיכותית של רמת גן, ובמרחק נגיעה מהצירים המרכזיים של גוש דן. עשינו הכל כדי שאתם תהיו במרכז.

שתף את הפרויקט בוואטסאפ

רוצים לקבל עוד פרטים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
התוכניות וההדמיות להמחשה והצגת הפוטנציאל בלבד ואינן מחייבות את החברות והיזמים כל הזכויות שמורות לנפוסי נדל”ן ©

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

ענו על כמה שאלות קצרות ותנו לנו לחפש עבורכם את הדירות המתאימות לכם ביותר!

אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (Cookie) וטכנולוגיות דומות אחרות, אשר עוזרות לנו לעקוב אחר האופן שבו משתמשים עושים שימוש בשירותים שלנו, ואוספות מידע סטטיסטי מצטבר והעדפות משתמש. אנו מתקשרים עם צדדים שלישיים שמסייעים לנו בניתוח השירותים שלנו, האתר והמבקרים בו. צדדים שלישיים אלו אינם מורשים לעשות שימוש במידע שנאסף באתר אלא למטרה זו. המשך גלישתך באתר מהווה את הסכמתך לקבצי העוגיות שבו. למידע נוסף ראה את מדיניות הפרטיות.

דילוג לתוכן