האסטרטגיה שלנו

קבוצת Nefussy מובילה מהפכה במערכת היחסים שבין היזם, המשווק והלקוח. על רקע עליית מחירי הדירות בעשורים האחרונים, הצרכנים מתייחסים לרכישת דירה כאל עסקה משַנת חיים. קבוצת NEFUSSY מנהלת את הקשר בין היזם ללקוח תוך כדי יצירת סינרגיה ומניעת קונפליקטים ומייצגת את האינטרסים של כל צד עד לסיומה המוצלח של העסקה.

למערך השיווק והמכירות תפקיד קריטי בהצלחת פרויקטים בעידן הנוכחי. עבור מחלקת השיווק של היזם, המנהלת פרויקטים רבים במקביל ואחראית לאסטרטגיה השיווקית הכוללת של החברה, הקצאת מלוא תשומת הלב וכוח האדם לכל פרויקט בנפרד היא משימה מאתגרת מאוד. כאן נכנס לתמונה הפתרון של Nefussy. Nefussy מציעה פתרון פרגמנטי ליזמים: אנו פועלים כחממת מכירות נדל"ן, המלווה את היזם משלבי התכנון המוקדמים של הפרויקט, דרך שלבי השיווק ועד למכירה ומסירת המפתחות לרוכשים. היזם שמפקיד בידי הקבוצה את ניהול מערך השיווק של הפרויקט מרוויח ליווי מלא, התאמה לדי־אן־איי של הפרויקט וביטחון שצוות Nefussy פועל כיד ימינו בפרויקט, כדי לסייע לו למקסם את התשואה. כך אנו עושים זאת:

כל שירותי השיווק, המיתוג והפרסום במקום אחד במודל One stop shop

אנו מציעים את כל מעטפת השיווק והמכירות תחת קורת גג אחת, המאפשרת מכלול פעולות, משיווק פרויקט בודד ועד למיקור חוץ מלא של מערך השיווק, לפי בחירת הלקוח.
אנו יודעים להתאים את עצמנו לכל ממד שיווקי נדרש, לרבות ניהול גמיש של צוות המכירות והשיווק בהתאמה לשלבים השונים. ל-Nefussy משרד פרסום In House, המאפשר ליזמים המעוניינים לקבל את כל שירותי הפרסום והמיתוג, בהשגת חיסכון ניכר בזמן ובכסף.

חברת שיווק הנדל"ן היחידה שמשתמשת בטכנולוגיית AI לטיוב תהליכי השיווק והמכירה

קבוצת Nefussy משלבת באופן חכם טכנולוגיות מתקדמות ביותר שפיתחה בתחום הבינה המלאכותית (AI) כדי למקסם את תהליכי השיווק והמכירה בזמן אמת ולהגיע לקהלי יעד פוטנציאליים שלא ניתן להגיע אליהם באמצעים המקובלים בשוק. השילוב בין אמצעים טכנולוגיים חכמים לבין המומחיות של אנשי המקצוע המעולים שלנו, מסייע לטייב את המעטפת הכוללת של הקמפיין, דוגמת קריאייטיב ועיצוב.

צוות השיווק והמכירות הטוב בשוק

הצלחת עסקת שיווק נדל"ן תלויה ביעילותו של מערך השיווק והמכירות. לאור זאת, החברה משקיעה בגיוס אנשי השיווק והמכירות הטובים בשוק ואף מפעילה מערך הכשרות והשתלמויות, הן בהיבט המקצועי הן במיומנויות ניהול מו"מ ושיטות מכירה חדשניות.

הבנה ובקיאות באסטרטגיה הפיננסית

כדי להשביח את הביצועים עבור היזם, מומחי המחלקה הפיננסית מאפיינים את הפרויקט על כל היבטיו, מבצעים ניתוחים כלכליים, בוחנים אופציות מימון והערכות שווי. ל-Nefussy יכולת מוכחת בסיוע בשלבי קבלת הליווי הבנקאי, בחיבור לגופים מממנים ובגיבוש פתרונות פיננסים יצירתיים.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

ענו על כמה שאלות קצרות ותנו לנו לחפש עבורכם את הדירות המתאימות לכם ביותר!

אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (Cookie) וטכנולוגיות דומות אחרות, אשר עוזרות לנו לעקוב אחר האופן שבו משתמשים עושים שימוש בשירותים שלנו, ואוספות מידע סטטיסטי מצטבר והעדפות משתמש. אנו מתקשרים עם צדדים שלישיים שמסייעים לנו בניתוח השירותים שלנו, האתר והמבקרים בו. צדדים שלישיים אלו אינם מורשים לעשות שימוש במידע שנאסף באתר אלא למטרה זו. המשך גלישתך באתר מהווה את הסכמתך לקבצי העוגיות שבו. למידע נוסף ראה את מדיניות הפרטיות.

דילוג לתוכן