חזון ואסטרטגיה

נפוסי גרופ

אמינות, מקצועיות ויחס אישי הם הנכסים שלנו

מטרת העל המנחה את נפוסי גרופ היא הובלת תחום שיווק הנדל"ן בישראל אל פסגות ושיאים חדשים עבור היזמים. אנחנו מגדירים מחדש את המושג מצוינות ואת הסטנדרטים המקובלים בשיווק פרויקטים נדל"ניים.

הערכים המובילים שלנו הם: מקצועיות, מצוינות ושירות מעל לכל. זמינות מלאה ללקוחותינו. אמינות ושקיפות לאורך כל התהליך. מתן יחס אישי לכל פונה ומתעניין. חדשנות חשיבה מחוץ לקופסא DNA של אנשי מכירות.

אנו מנווטים את ספינת הדגל נפוסי גרופ אל מטרות ממוקדות ונמצאים בכל רגע נתון בלמידה, התקדמות, התחדשות וחשיבה מחץ לקופסא.

כל אחד מהפרויקטים מנוהל על ידי מיטב אנשינו – צוות המנהלים האורגני של החברה ובסיוע יועצים חיצוניים המהווים עבורנו שותפים לדרך במשך שנים ארוכות. בדרך זו אנו מבטיחים קו עבודה אחיד, ניהול רוחבי ושקיפות מלאה.
אנו מתאפיינים בדינאמיות, יודעים להסתגל לכל מימד שיווקי נדרש ולכל שינוי בתכניות, מבלי לוותר על קבלת החלטות יעילה ואיכותית.
כל אחד ממנהלי הפרויקטים שלנו מלווה אותו משלביו הראשונים ועד למסירת המפתח האחרון. מנהל הפרויקט הופך לחלק אינטגרלי מהצוות של החברה היזמית DNA, ומייצר סינרגיה בעבודה משותפת – הכל לטובת הצלחת הפרויקט.
נפוסי גרופ עוקבת באופן תמידי אחר מצב השוק ומאפייני קהלי היעד בכל פרויקט. מטרתנו השיווקית היא להעצים את התוצאות העסקיות של לקוחותינו, תוך שמירה על מקצועיות, אמינות ותודעת שירות גבוה.