חזון ואסטרגיה

נפוסי גרופ

אמינות, מקצועיות ויחס אישי הם הנכסים שלנו

מטרת העל המנחה את נפוסי גרופ היא הובלת תחום שיווק הנדל"ן בישראל אל פסגות ושיאים חדשים עבור היזמים. אנחנו מגדירים מחדש את המושג מצוינות ואת הסטנדרטים המקובלים בשיווק פרויקטים נדל"ניים.

הערכים המובילים שלנו הם: מקצועיות, מצוינות ושירות מעל לכל. זמינות מלאה ללקוחותינו. אמינות ושקיפות לאורך כל התהליך. מתן יחס אישי לכל פונה ומתעניין. חדשנות חשיבה מחוץ לקופסא

אנו מנווטים את ספינת הדגל של נפוסי גרופ אל מטרות ממוקדות ומוגדרות מראש, אך בה בעת נמצאים בכל רגע נתון בתהליך של למידה, התקדמות, התחדשות וחשיבה פורצת דרך.

כל אחד מפרוייקטי הנדל"ן המשווקים על ידינו מנוהל על ידי מיטב אנשינו – צוות המנהלים האורגני של החברה ואנשי המכירות שלה, בסיוע יועצים חיצוניים המהווים עבורנו שותפים נאמנים לדרך במשך שנים ארוכות. בדרך זו אנו מבטיחים קו עבודה אחיד, ניהול רוחבי ושקיפות מלאה.

אנו מתאפיינים בדינמיות, יודעים להסתגל לכל מימד שיווקי נדרש ולכל שינוי בתוכניות, מבלי לוותר על קבלת החלטות יעילה ואיכותית. עבורנו, שיווק פרויקטים בנדל"ן איננו תחום סטטי, אלא כזה שדורש למידה מתמדת מצד אנשי המכירות שלנו, כמו גם שאיפה להוביל – באיכות ובשירות.

כל אחד ממנהלי הפרויקטים שלנו מלווה אותו משלביו הראשונים ועד למסירת המפתח לאחרון הדיירים. באופן זה, מנהל הפרויקט שלנו הופך לחלק אינטגרלי מהצוות של החברה היזמית, דבר המייצר סינרגיה מופלאה ועבודה משותפת – הכול לטובת הצלחת הפרויקט ולקוחותיו.

נפוסי גרופ עוקבת באופן תמידי אחר מצב השוק, ולרגע לא פוסקת לנתח את מאפייניו של קהל היעד בכל פרויקט נדל"ן המצוי בטיפולנו. מטרתנו היא להעצים את התוצאות העסקיות של לקוחותינו, תוך שמירה על מקצועיות, אמינות ותודעת שירות גבוהה.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

ענו על כמה שאלות קצרות ותנו לנו לחפש עבורכם את הדירות המתאימות לכם ביותר!

אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (Cookie) וטכנולוגיות דומות אחרות, אשר עוזרות לנו לעקוב אחר האופן שבו משתמשים עושים שימוש בשירותים שלנו, ואוספות מידע סטטיסטי מצטבר והעדפות משתמש. אנו מתקשרים עם צדדים שלישיים שמסייעים לנו בניתוח השירותים שלנו, האתר והמבקרים בו. צדדים שלישיים אלו אינם מורשים לעשות שימוש במידע שנאסף באתר אלא למטרה זו. המשך גלישתך באתר מהווה את הסכמתך לקבצי העוגיות שבו. למידע נוסף ראה את מדיניות הפרטיות.

דילוג לתוכן