שיטת מארק- יזמות נדלן ושיווק ומכירת פרויקטים

The next generation of Real Estate Marketing

LEAVE YOUR MARK

שיטת MARK הינה שיטת שיווק ייחודית אשר פותחה בחברה ועל פיה אנחנו עובדים. השיטה מבטיחה תוצאות מצוינות ותשואה מקסימאלית עבור היזם. במסגרת שיטת MARK אנו מלווים את לקוחותינו משלבי התכנון הראשוניים של הפרויקט עד לסיומו המוצלח. מומחיותינו הרבה בשיווק חכם במדיה הדיגיטלית מאפשרת לנו לפרסם את הפרויקטים לקהל לקוחות גדול וממוקד, בכך אנו משיגים חשיפה מדויקת לצד עלויות פרסום נמוכות.

MANAGING

שלב לקיחת האחריות על הפרויקט. ליווי התהליך באופן מקיף דרך העיניים שלנו כמשווקים: בדיקת הקרקע, בדיקת אישורי הרשויות, למידת האזור והכנת דו”ח מצב מקיף על יעדי הפרויקט ומטרותיו.
A

RESEARCH

הגיע הזמן לחקור לעומק – המידע שיסייע לנו לאפיין את מרכיבי הפרויקט בצורה עמוקה ומדויקת יותר. אנו מנתחים את קהל היעד, בוחנים את מידת רווחיות הפרויקט, בונים תוכנית למיקסום חווית הדייר מהשירות, חוקרים את המתחרים הפוטנציאליים ומעניקים לפרויקט בידול אמיתי על פני אחרים.

ANALYTICS

בשלב זה אנו מפרקים את השלם לסך כל חלקיו, מבצעים אנליזה למחקר העמוק שעשינו בשלב הקודם ופורטים אותו לתתי סעיפים אשר יעניקו לנו את הדאטה המושלם והשלם אודות הפרויקט: סוג הקהל, הצלבת קהלים, הדיירים/בעלי הדירות, תמחור הדירות, ליווי הבניין, יצירת מיתוג לפרויקט באמצעות עיצוב לוגו מקורי, תוצרי דפוס ונראות דיגיטלית חדשניים וייחודיים.

KNOWLEDGE

ידע זה כוח ולכן בשלב זה אנו לוקחים את כל הידע והמידע שאספנו וניתחנו בשלושת השלבים הראשונים ומתחילים בשיווק בפועל וחשיפת הפרויקט בכל אמצעי המדיות השונים בצורה ייחודית ומקצועית שתקדם את מכירות הדירות הפרויקט עד לדירה האחרונה.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

ענו על כמה שאלות קצרות ותנו לנו לחפש עבורכם את הדירות המתאימות לכם ביותר!

אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (Cookie) וטכנולוגיות דומות אחרות, אשר עוזרות לנו לעקוב אחר האופן שבו משתמשים עושים שימוש בשירותים שלנו, ואוספות מידע סטטיסטי מצטבר והעדפות משתמש. אנו מתקשרים עם צדדים שלישיים שמסייעים לנו בניתוח השירותים שלנו, האתר והמבקרים בו. צדדים שלישיים אלו אינם מורשים לעשות שימוש במידע שנאסף באתר אלא למטרה זו. המשך גלישתך באתר מהווה את הסכמתך לקבצי העוגיות שבו. למידע נוסף ראה את מדיניות הפרטיות.

דילוג לתוכן